ДАН ШКОЛЕ У ОПОВУ

У великој сали Основне школе „Доситеј Обрадовић“ у Опову, данас је одржана свечаност поводом Дана школе. У холу испред сале све госте дочекивала је директорка Милица Цуца са својим сарадницима.
Поред наставника, ученика, родитеља и грађана, на свечаности су присуствовали председник општине др Зоран Тасић и његови помоћници Небојша Ковачевић и Горан Фогл, заменик председника општине Милош Марков, директорка Предшколске установе Бамби Јелена Митић, директорка Центра за социјални рад Опово Јелена Бјелица, као и многи други гости.
Прослава Дана школе овог пута је обухватила и јубилеј 170 година од рођења великог српског научника Николе Тесле. У једносатном програму ученици матичне школе и издвојених одељења представили су се сетом кратких драмских комада, песмом, рециталима и хорским извођењем које су заједно са њима припремили њихови наставници (Милета Вранов, Снежана Јеминовић, Драгомир Бурнаћ, Дарко Jевремовић, Славица Mећавин, Јасмина Латовљев, Љиљана Марков, Јасмина Костић Јосић, Гордана Николић и Љиљана Марков) као и специјални сарадници професор Ивана Јосић и др Софија Пижурица.